Axel - Puzzle, Gry, Karty Altaria Starcie Wymiarów Nowe puzle
 
     

Altaria - podejmij wyzwanie!

Menu

W Październiku premierę na targach gier w Essen będzie miała nasza nowa gra Altaria: Clash of Dimensions, a na targach książki w Krakowie jej polska wersja Altaria: Starcie Wymiarów.

Poniżej prezentujemy okładkę naszej gry a także opis wraz z kilkoma ważnymi szczegółami.

box_net

Altaria jest dryfującą w przestrzeni kosmicznej wyspą, na którą prowadzą portale z innych wymiarów. Na wyspie tej, znajdują się trzy potężne ołtarze, których kontrolowanie daje władzę nad wszystkimi wymiarami.
Każdy gracz, spośród 10 dostępnych bohaterów losuje 3 i za ich pomocą usiłuje zdobyć wszystkie znajdujące się na środku planszy ołtarze lub zająć portal należący do przeciwnika.
Rozgrywka składa się z 7 tur, z których każda podzielona jest na 3 fazy.
W każdej fazie gracz otrzymuje określoną ilość Punktów Akcji, które przeznacza na wykorzystanie umiejętności jednego ze swoich bohaterów. Za pomocą tych punktów, gracz może przemieścić swojego bohatera, zaatakować wroga lub postawić na planszy unikatowy żeton mocy. Każdy żeton mocy w znaczny sposób może zmienić przebieg wydarzeń.
Plansza gry jest modularna i posiada wyjmowane elementy terenu, dzięki czemu gra oferuje olbrzymią ilość kombinacji startowych i sprawia, że każda rozgrywka staje się od samego początku unikalna.
Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w Altarii jest przemijalność żetonów mocy, które po kilku fazach same znikają z planszy, dzięki czemu rozgrywka jest dynamiczna a sytuacja na planszy stale się zmienia.
Postaraj się jak najlepiej wykorzystać umiejętności swoich bohaterów, przechytrz przeciwnika i okaż się lepszym taktykiem!

Liczba graczy 2
Czas Gry: 30-45 minut
Wiek: 12+

Autorami gry są debiutanci: Piotr Kubicius i Paweł Siemek

 
     
 
 

Copyright© 2019 AXEL SC. All Rights Reserved.

ul.Rynek 38, 32-410 Dobczyce
+48 12 271-11-19
axel@axel.pl

Aktualności Katalog Zamówienia Might&Magic Heroes Altaria Produkcja na zlecenie Kontakt